Açık Pozisyonlar

Dünyayı değiştirmek istiyorsan, birlikte başaracağımız çok şey var!

Açık Pozisyonlar

Dünyayı değiştirmek istiyorsan, birlikte başaracağımız çok şey var!

Eğer sen de büyük işler başarmak için bir araya gelen Yolcu360 ekibine katılmak istiyorsan aşağıdaki pozisyonların detaylarını okuyabilir ve başvurabilirsin. Eğer ilanlarda yetkinliğine göre bir pozisyon bulamazsan özgeçmişini careers@yolcu360 mail adresine gönderebilirsin.

Backend Developer

Frontend Developer

Mobile Developer

Temel Değerlerimiz

Türkiye’nin en dinamik teknoloji markası olan Yolcu360’ta kariyer yapma fırsatı arıyorsan doğru yerdesin.Kısaca kendimizden bahsedecek olursak: Biz Yolcu360 ailesi olarak, uygulama ve web sitemiz üzerinden, araç kiralamayı birkaç “tık” la mümkün hale getiriyor, sektör alışkanlıklarını teknolojinin gücüyle birleştirerek, iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi amaçlıyoruz.
Farklılık yaratmayı seviyor, insanlar mutlu bir şekilde
“Yok artık!” demezse sanki bir şeyler eksikmiş gibi hissediyoruz.
Takım arkadaşlarımızın kariyer planlamaları bizim için altın değerinde. Tecrübe, cesaret ve yaratıcılığın önünü açmak için gerekirse balyozla tüm duvarları yıkmaya hazırız. Bu yüzden kendi değerinin farkında olanlar, kariyer sitelerinden iş ilanı sorgusu yaparak zaman kaybetmesin diye bu sayfayı hazırladık.
Hata yapmanın serbest olduğu bir ortamda kendi içimizden liderler çıkartmayı seviyoruz. Yıldız transferler yapıp altyapıyı da elden bırakmayan güzide bir futbol kulübü gibiyiz. Arkadaşlığın tavan yaptığı, sosyalleşmenin öğle yemeklerinden ibaret olmadığı ütopik bir dünyamız var.
Peki bunu nasıl sağlıyoruz?
Eşine az rastlanır bir şirket kültürümüz ve temel değerlerimiz var. Mutluyuz ve insanları mutlu etmeyi seviyoruz. Sıkı çalışmanın, açık ve dürüst konuşmanın önemine inanıyoruz. Basit ve zarif düşüncenin en makul çözümleri yarattığının farkındayız. Yoksa siz hala fark etmediniz mi? Mütevazı ve cömertiz ve böyle de kalmaya kararlıyız. Herkese saygımız sonsuz, gördüğümüz saygıyı da buna bağlıyoruz. Hiçbir işi ertelemiyoruz ve bu yüzden çözüm üretmekte üstümüze yok. İmkansız kelimesini pek sevmiyoruz, bize çok soğuk geliyor. En sevdiğimiz gün; bugün. Bu sebeple genelde her işimize bugün başlıyoruz. Muhtemelen siz bu satırları okurken biz yeni bir şeylere başlamışızdır.
Mükemmeliyetçi bir yönümüz var ancak bunun bizim elimizi korkak alıştırmasına izin vermiyoruz.
Aklımıza bir şey gelirse genelde hemen yapıyoruz.
Bu yüzden sıradan kariyer hedefleri olan değil, sıra dışı olanı kariyerine eklemek isteyen cevherlerin peşindeyiz.