Yolcu360’ta Kariyer

Sıradan olmayı beceremiyoruz. Aynı beceriyi gösteremeyen insanları arıyoruz!

Yolcu360’ta Kariyer

Sıradan olmayı beceremiyoruz. Aynı beceriyi gösteremeyen insanları arıyoruz!

Yolcu360 ailesi sadece kendi alanında uzmanlaşmış yeteneklerden oluşmuyor. Aramıza katılacak her arkadaşımızın öncelikle şirket kültürümüze uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Bu da bizi için yetkinlikten daha fazlasını beklediğimiz bir işe alım sürecine itiyor.

Yolcu360’ta İşe Alım Süreci

Yolcu360 işe alım operasyonları öncelikle şirket içerisinde ihtiyaç duyulan pozisyonların belirlenmesi ile başlıyor. İhtiyaçlara uygun ilanların çıkılması ve yetenek avcılarımızın devreye sokulmasıyla arayış sürecimizi şekillendiriyoruz.

İlanlara yapılan başvurular ve keşfedilen yetenekler ile bir ön görüşme yapılarak kendisi hakkında kısa bir değerlendirme yapıyoruz. Ardından çalışacağı pozisyonla ilgili bir yetkinlik değerlendirmesi yapabileceğimiz ikinci görüşmemiz gerçekleşiyor. Sıradan firmalarda bu süreçlerin ardından bir referans sorgulamasıyla karar veriliyor. Ancak Yolcu360’ı diğer firmaların kültürlerinden ayıran süreç de burada başlıyor.

Yolcu360 ailesi, aileye dahil edilecek yeni arkadaş için söz sahibi konumunda oluyor. Ofisimizde düzenlenen kahvaltı ya da bir günlük deneme çalışması ile, aday hakkında her çalışanın fikrinin alınmasını sağlıyoruz. Bu fikirler toplanarak adayın şirket kültürümüze uyumlu olup olmadığı hakkında genel bir değerlendirmeye ulaşıyoruz. Eğer aday yetkinliklerinin yanında ekibimizin de şirket kültürü süzgecinden geçebilirse kendisine bir teklif sunuyoruz. 

Yolcu360’ta kariyer yapma fırsatı için aşağıdaki açık pozisyonlar yönlendirmemize tıklayabilirsin.

İnsan Kaynakları

Yolcu360 İnsan Kaynakları ile ilgili diğer sayfalarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.