Deloitte Technology Fast 50 Türkiye programına bu yıl ilk kez kez katılarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi seçildik!

Yolcu360 Olarak Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi Seçildik!

Geniş portföyümüz ve sorun çözme odaklı yapımızla misafirlerimiz için en uygun aracı kolaylıkla kiralama fırsatı sunuyoruz. Bu sayede de Yolcu360 olarak 2006 yılından beri gerçekleştirilen Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2020 listesinde birinci seçildik.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana misafirlerimizin mutluluğu her şeyden önce tuttuk. İşte tam da bu sayede firmamız son 4 yılda yüzde 10 bin 632 gibi rekor bir büyüme gösterdi ve Deloitte Technology Fast 50 Türkiye programına bu yıl ilk kez katıldı. Odağımıza misafir mutluluğunu alan çalışma anlayışımız ve uzman ekibimizle yıllık 20 milyon kişiye ulaşan bir teknoloji şirketi konumuna gelmeyi başardık.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği bu programda yer aldığımız için çok mutluyuz. Firmamızın CEO’su Umut Yıldırım, “Emeklerimizin bir ağaca dönüştüğünü, bu ağacın büyüyerek meyve verdiğini ve bu meyvenin de takdir edildiğini görmek bizim için büyük bir mutluluk. Bu başarıyı ekibimiz sayesinde yakaladık. Asıl işi yapan her zaman ekiptir. Ödülü, Yolcu360’taki dostlarım adına alıyorum. Satın almasından teknolojisine, pazarlamasından insan kaynaklarına, misafir hizmetlerinden paydaşlarına kadar tüm Yolcu360 ailesini yürekten tebrik ediyorum” diyerek sevincini paylaştı.

Sonraki Adım Global Bir Şirket Olmak!

Yolcu360 olarak geldiğimiz noktayı özetleyen CEO’muz Umut Yıldırım, “Diğer şirketler gibi biz de bir hayalle işe başladık ve bu hayal üzerine bir platform inşa ettik. ‘Araç kiralamak ne kolaymış’ dedirtmek için yola çıktık. Ne mutlu ki Yolcu360 sayesinde Türkiye’de 2 binin üzerinde lokasyonda, sadece birkaç tıkla dileyen dilediği aracı kiralayabiliyor. Bundan sonraki hedefimiz global bir şirket olma yolunda ilerlemek, Türkiye’deki diğer girişimcilere ve şirketlere ilham kaynağı olmak. Bu anlamda büyük işler yapmayı ve ülkemize değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

Pandemi nedeniyle bütün sektörlerin zor zamanlar geçirdiğine de değinen CEO’muz, “Binlerce şirketimiz ve girişimcimiz benzersiz bir süreçten geçiyorlar. Bilsinler ki onları duyuyor ve anlıyoruz” dedi.

Deloitte tarafından ilk olarak 1995 yılında San Jose’de uygulanan Technology Fast 50 Programı ile son 4 yılda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirleniyor. Program şu anda Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanıyor. Fast 50 programında ödüllendirilen 50 teknoloji şirketi Deloitte Technology 500 programına da katılmaya hak kazanıyor.

Yolcu360, tüm Türkiye’de 2 binden fazla lokasyonda misafirlerimize hizmet veriyoruz. Sizde araç kiralama seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yolcu360.com ve yolcu360.com/blog adreslerini ziyaret edebilir, Yolcu360 mobil uygulaması indirebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezimizi arayabilirsiniz.